با آموزش و چگونگی آپدیت قالب وردپرس به صورت دستی با شما هستیم همیشه نحوه آپدیت کردن قالب وردپرستان به صورتی که تنظیمات و چیدمان سایتتان تغییر نکند یکی از امر های استرس زاست و به بزرگترین دغدغه ی مدیران سایت ها تبدیل شده است . اما واقعا نگران نباشید قرار نیست هیچ یک از طرز فکر های شما اطفاق بی افتد با ما همراه باشید تا با خیال راحت و بدون دردسر بتوانید قالب سایت خود را آپدیت کنید .

 

دانلود آخرین نسخه قالب وردپرس

خب اولین قدم دانلود جدیدترین نسخه ی قالب وردپرستان است . ما برای آپدیت قالب نیاز به آخرین ورژن قالب وردپرس نیاز داریم . بعد از دانلود مشاهده خواهید کرد یک پوشه با پسوند zip در اختیارتان قرار خواهد گرفت به عنوان مثال اگر قالب سایت شما ( قالب وردپرس موبولایک ) باشد باید پوشه ای با نام mobolike.zip در اختیارتان قرار گیرید و وقتی آن را باز میکنید مشابه فایل های زیر را خواهید دید

حذف یا تغییر نام قالب قبلی در هاست

خب وارد هاست خود شوید و به مسیر public-html > wp-content > themes بروید . و به دنبال قالب سایت خود بگردید به عنوان مثال mobolike که باید این پوشه را حذف یا تغییر نام دهید .

قبل از حذف قالب باید بگوییم نترسید هیچ یک از تنظیمات و اطلاعات سایت شما به هیچ عنوان حذف نخواهد شد . 

حال باید فایلی که دانلود کردید و با نام mobolike.zip بود را آپلود کرده و بعد از آپلود آن را اکسترکت کنید بعد از اکسترکت کار تمام است و به راحتی میتوانید سایت خود را رفرش کرده و تغییرات را مشاهده نمایید و با همان اطلاعات قبلی وارد پنل مدیریت سایت خود شوید .

امیدوارد این آموزش وردپرس مورد استفاده شما قرار گرفته باشد و براحتی توانسته باشید قالب سایت خود را آپدیت کرده باشید . موفق و پیروز باشد .