با بررسی و آموزش چگونگی پیدا کردن نام قالب وردپرس یک سایت با شما هستیم ، شاید براتون زیاد پیش اومده که از سایتی بازدید میکنید و از چیدمان و قالب آن وب سایت بسیار خوشتان می آید ولی نمیدانید در این وب سایت از چه قالب وردپرس استفاده شده است . پیدا کردن نام قالب و اطلاعات آن در وردپرس کمی راحت است با ما همراه باشید تا با روش های مختلفی بتوانیم نوع قالب استفاده شده را در یک وب سایت مشخص نماییم .

 

روش اول :سایت های مختلفی در این زمینه فعالیت دارند که شما تنها نیاز است ادرس دامنه را در دایرکتوری آن سرچ نمایید تا قالب استفاده شده و افزونه های بکار رفته را به شما نمایش دهد .

wpthemedetector.com
scanwp.net
whatwpthemeisthat.com
isitwp.com

 

روش دوم : به یاد داشته باشید تمامی اطلاعات مربوط به یک قالب در وردپرس هم از نوع ورژن ، نام قالب ، نام طراح ،  ادرس خرید قالب و اطلاعاتی دیگر در فایل style.css ذخیره شده است پس از صفحه ی مورد نظر سورس فایل گرفته و کلمه ی style.css را جستجو نمایید . مشاهده خواهید کرد در این فایل اطلاعات قالب ذکر شده است . اطلاعاتی مانند کد زیر را مشاهده خواهید کرد.

/*
Theme Name: titantheme
Author: milad-dadashi
Author URI: https://www.ghalebkade.com
Version: 1.5

 

روش سوم : اگر اشنایی کمی با وردپرس داشته باشید میدانید تمامی سایت ها از یک مسیر خاصی برای نمایش تم خود استفاده میکنند و این مسیر بصورت :

Http://website.com/wp-content/themes/yourtheme/style.css

میباشد . خب اولین کاری که باید بکنید این است که از صفحه مربوطه سورس کد بگیرید و به دنبال آدرس بالا بگردید . توجه داشته باشید ما به صورت پیش فرض  ادرس وب سایت را website.com نوشتیم که باید با نام دامنه سایت مربوطه جایگزین گردد .

در اینجا نام قالب yourtheme مشخص شده با این حال ببینید نام قالب مربوطه در سورس فایل چه چیزی مشخص شده است .

توجه فرمایید بعد از ادرس/wp-content/themes/ نام قالب ذکر شده است

 

توسط این روش ها میتوانید نام قالب وردپرس را بدست آورید از هر روشی که استفاده کنید فرقی ندارد و راه حل پیدا کردن قالب وردپرس یکی است فقط کافیست طبق این آموزش وردپرس پیش روید و قالب وب سایت را تشخیص دهید . موفق و پیروز باشید 🌺⚡