سوالات متداول خدمات کاربری (رلفا)

چگونه مترجم حرفه‌ای که تحصیلات دانشگاهی مرتبط با متن مقاله من داشته باشد پیدا کنم؟

در رلفا مترجمان سطح‌بندی هستند و وقتی زمینه رو تخصصی انتخاب کنید، سفارش شما دقیقا به فردی با همون مهارت و سابقه یا رشته تحصیل ارجاع می‌شود.

ترجمه مقاله معمولا چقدر زمان می‌برد؟

مدت زمان ترجمه مقاله‌های شما بر اساس کیفیت مدنظرتان و تعداد کلمات مقاله، متفاوت است. پس از آپلود و ثبت سفارش مقاله ی خود پشتیبانی رلفا با شما تماس خواهد گرفت و از زمان دقیق تحویل سفارش‌تان شما را مطلع میکند.

ترجمه‌های انجام شده تا چه میزان گارانتی دارند؟

ترجمه مقاله‌های غیرآکادمیک تا 5 روز و ترجمه مقالاتی (فارسی به انگلیسی) که قرار است در مجلات خارجی چاپ شوند، تا زمان انتشار شامل گارانتی خواهند بود.

ترجمه مقاله را طبق فرمت ژورنال‌های معتبر انجام می‌دهید؟

در صورتی که فرمت مدنظرتان را برای ما ارسال کنید، حتما در فرآیند ترجمه مقاله لحاظ خواهد شد؛ در غیر اینصورت به صورت ساده درون فایل Word تحویل داده می‌شود..

یک مقاله برای ترجمه دارم، چه کار باید بکنم؟

با ثبت نام در سایت و رفتن به بخش ثبت سفارش اطلاعات فرم مورد نظر را پر کرده و منتر باشید تا از سمت پشتیبانی رلفا با شما تماس گرفته شود . بعد از تاییده شما برای ترجمه فایل یک صورت حساب برای شما ایجاد میگردد که با واریز آن فرایند ترجمه آغاز شده و پس از تکمیل فرایند ترجمه فایل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی و روند پاسخگویی به تیکت ها به چه صورت است؟

پشتیبانی بصورت آنلاین و از طریق ارسال تیکت بصورت 24 ساعته در7 روز هفته در 365 روز سال می باشد.
در ساعات و روزهای اداری می توانید بصورت تلفنی از خدمات پشتیبانی ما نیز استفاده نمائید. خدمات پشتیبانی ما بر اساس سطح توافق خدمات - SLA ارائه می شود.

هزینه ترجمه در رلفا چقدر است ؟

بسته به نوع سفارش و کیفیتی که مد نظر شماست نرخ ترجمه متفاوت است، برای اطلاع دقیق از انواع قیمت‌های ترجمه لطفا به صفحه قیمت ترجمه مراجعه کنید.

یک مقاله 4 صفحه‌ای دارم، هزینه‌اش چقدر می‌شود؟

مبنای قیمت ترجمه مقاله در رلفا کلمه است؛ ابتدا متن سفارش بررسی شده تا مشخص شود چند کلمه است، سپس بر مبنای تعداد کلمات، قیمت ترجمه مقاله اعلام می‌شود. برای آشنایی با قیمت‌ها لطفا به صفحه قیمت ترجمه مراجعه بفرمایید.

یک فایل pdf متنی دارم اما نمی‌دانم چند کلمه است که بخواهم ثبت کنم، لطفا راهنمایی کنید.

ما برای شما فرآیند شمارش کلمات را انجام می‌دهیم. فقط کافیست ثبت‌نام کنید و سفارش ترجمه خود را ایجاد کنید تا کمتر از نیم ساعت تعداد کلمات برای شما شمارش شود..

متنی دارم که نمی‌دانم دقیقا در چه زمینه‌ای است. چطور می‌توانید کمکم کنید؟

بهتر است زمینه‌ای را انتخاب کنید که به موضوع متن شما نزدیکتر است؛ اگر موضوع مدنظرتان را پیدا نکردید می‌توانید متن را برای ما بفرستید تا راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید..

چگونه از محرمانه‌بودن فایلم اطمینان حاصل کنم؟

لطفا در هنگام ثبت سفارش گزینه محرمانه را انتخاب کنید که فقط مترجمین ویژۀ ترنسیس به آن دسترسی داشته باشند. .

در ترجمه فوری کیفیت ترجمه پایین می‌آید؟

خیر به هیچ وجه، کار ترجمه فوری توسط مترجمین گلچین شده انجام می‌شود. مترجمینی که در عین حفظ کیفیت سرعت بالایی در ترجمه دارند. در نظر داشته باشید که رلفا نیز ضامن کیفیت ترجمه است. .

فایل سفارشم را اشتباهی بارگذاری کردم، هزینه‌اش هم پرداخت شده، چه کار کنم؟

گر مترجم کار را شروع نکرده باشد، این سفارش را حذف می‌کنیم و مبلغ پروژه را برایتان افزایش اعتبار می‌زنیم تا بتوانید سفارش جدید خود را با فایل درست بارگذاری کنید. اگر مترجم ترجمه را شروع کرده باشد، مبلغ آن قسمت کسر می‌شود و مابقی برایتان افزایش اعتبار می‌شود تا بتوانید سفارش جدیدتان را ثبت کنید. .

یک سری توضیحات دارم که باید به مترجم بگویم، چطور می‌توانم این کار را انجام دهم؟

شما می‌توانید هنگام ثبت سفارش خود در قسمت توضیحات تمام مطالب مورد نیاز را ذکر کنید؛ همچنین، می‌توانید بعد از پرداخت به صورت مستقیم از طریق پیام‌رسان داخل سایت با پشتیبانی در ارتباط باشید. .

مشاوره تلفنی رایگان 09365096637